Selin Ciğerci Kimdir? Hayatı

Büşra Tül
Büşra Tül

Selin Ciğerci, 1984 yılında dünyaya geldi. Baba tarafı Konya, anne tarafı Kastamonulu. Gecekonduda büyüyen Ciğerci, babasının işleri iyi gidince hayatı tamamen değişti. Selin Ciğerci, sosyal medyada ‘Bebek Okan' adıyla ünlendi. 3 yıl önce geçirdiği ameliyat ardından adını Selin Ciğerci olarak değiştirdi. Demet Akalın ve Fatih Ürek'in de yakın arkadaşıdır. Verdiği bir röportajda 25 yaşında evden ayrıldığını zor bir sürecin başladığını, ailesinin cinsiyet değiştirmesini istemediğini ve babasının ünlü bir hazır giyim firmasının sahibi olduğunu belirtti. Ailesi hakkında çok detaylı bilgiler vermek istemeyen sosyal medya fenomeni, bugüne kadar milletvekili, ünlü futbolcu ve iş adamlarıyla sevgili olduğunu ifade etmişti.

2018 haziran ayında 'Beş Karat' isimli bir şarkı çıkaran Selin Ciğerci, 2019 yaz aylarında Hikaye isimli şarkısına klip çekmişti. Selin Ciğerci, uzun bir süredir futbolcu Gökhan Çıra birlikteydi ve İstanbul'da nikah masasına oturdu. Düğün öncesi baba evinden davul ve zurna ile ayrılan Selin Ciğerci'ye babası, gelenek olan kırmızı kuşak yerine, göz kamaştıran altın kemer takmıştı. 

Korona virüs salgını nedeniyle getirilen kısıtlamalarının kalkmasının ardından futbolcu Gökhan Çıra ile evli olan Selin Ciğerci, Bodrum'a gitmek için 17 bin dolara özel jet kiraladı. Ciğerci, “Çok heves ediyordum, korona işin bahanesi oldu” dedi. Selin Ciğerci’ ye ait 3 süper lüks otomobil ve bir motosiklet de bir lojistik firması tarafından tırla Bodrum'a götürüldü.

Geçtiğimiz günlerde son model bir Rolls-Royce satın alan Selin Ciğerci, aylık kazancının 600 bin TL olduğunu ,Lamborghini Huracan marka araçla görüntülenen Ciğerci, aracını taksitle aldığını açıklamıştı.

 

Kurduğu kozmetik markası ile en çok vergi veren iş kadınlarından biri olmayı başaran Selin Ciğerci, 'Selin Beauty' kozmetik şirketinin birçok ürünü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Selin Ciğerci, markası bünyesinde kullandığı formüller ile birçok ilke imza atmayı başardı.


Çok sevilen BB kremleri ve rujlarından sonra, şampuanları ile ses getirmeyi de planlayan Selin Ciğerci, takipçilerinin beğenilerine sunarak markasını genişletiyor.

Kozmetik markasından da çok iyi para kazandığını söyleyen Ciğerci " Böyle rakamları açıklamak doğru değil ama ben herkes örnek alsın diye anlatıyorum. 1 ay sonra 1 milyon TL'lik vergi ödeyeceğim. Siz hesap eden kaç para kazandığımı. Böyle giderse vergi rekortmeni olacağım. Bana "Oturduğun yerden para kazanıyorsun" diyorlar... Ben arı gibi çalışıyorum. Yanımda 72 kişi ekmek yiyor" dedi.

- Haberso, Büşra Tül tarafından kaleme alındı
https://www.haberso.com/makale/4853090/busra-tul/selin-cigerci-kimdir-hayati