En İyi Önden Çekişli Araba Modeli

En iyi önden çekişli otomobillerin bile sürüş için genellikle dinamik olmadığı doğrudur

+11
Haber albümü için resme tıklayın

Önden çekişli otomobiller genellikle önden çekişli sürücünün sık sık “yanlış çekişli sürüş” olarak adlandırıldığı meraklı çevrelerinde kötü bir isim alır. En iyi önden çekişli otomobillerin bile sürüş için genellikle dinamik olmadığı doğrudur. Sonuçta, düzen uzun yıllar civarında olmuştur, bu nedenle otomobil üreticilerinin bükülmeleri gidermek için bolca vakti olmuştur. BMW bile bir avuç ürünü için önden çekiş sistemini kullandı.

Bu alanda herkes için küçük bir şeyler var. Bazı önden çekişli otomobiller pratiklik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır, bazıları çene bırakmadan verimlidir ve diğerleri ilk virajdan sonra yüzünüze bir gülümseme koyar. İkna olmadınız mı? Bugün piyasadaki en iyi 15 önden çekişli arabayı seçtik. Bazıları isteğe bağlı dört tekerlekten çekişli mevcut olsa da, onsuz hala değerli olan arabaları seçtik. Bunlar, kendi segmentlerindeki karşılaştırılabilir arka tekerlekten çekişli arabaları eşleştirebilen veya dayak atabilecek modellerdir.

Volkswagen Arteon

Arteon stil  olduğunu kanıtlıyor. Büyük VW'nin ana satış noktası şık tasarımıdır, ancak Arteon'un CC selefinin aksine, bu, iç mekanın maliyeti ile gelmiyor. Konforlu bir sürüş ve sessiz iç mekan, Arteon'a, geleneksel lüks bir markadan benzer fiyatlı bir otomobilde alacağınızdan daha fazla alan ve içerikle, diğer Volkswagen modellerinden daha lüks bir his veriyor. Arteon mükemmel değil: otoyolda virajlarda köşe oymacılığından çok daha iyi. Ama bunu yapmak istiyorsan, her zaman bir GTI alabilirsin .

Volvo S60

Volvo, S90'ı tam boyutlu sedan olarak hızlıca çıkardı, lüks hem de farklı bir otomobil yarattı. S60, S90  rafine SPA platformu, zarif iç tasarımı ve yakıt tasarruflu motorlar hakkında harika şeyleri alır ve sportifliğe bir dokunuş katar. S90 sürülmesi gereken harika bir otomobil, ancak S60 sürülmesi gereken mükemmel bir otomobil. Volvo, S60'ı sportif hale getirmeye kararlıydı, aslında sedan'ı gelecekteki performansına uygun hibridler için şablon haline getirdi . S60’ı, Bayilik sıkıntılarından kaçınarak Care by Volvo abonelik servisinden de alabilirsiniz. Biraz daha fazla kargo alanına ihtiyacınız varsa, Volvo ayrıca V60 vagonunu da sunuyor .

Honda Accord

Honda Accord her zaman birçok alıcı için varsayılan orta salon olmuştur ama şimdiki nesil gerçekten bir popülerlik kazanıyor. 2018 model yılı için yeniden tasarlanan Accord, daha küçük Civic'in daha etkileyici stilinin bir kısmını kazandı. Görünüm herkes için olmayabilir, ancak biraz daha isimsiz önceki nesil Anlaşma'dan daha belirgin.

Derinin altında, Accord, manuel şanzıman sunan türünün en son otomobillerinden biri ve bu aile sedanında motor roketi Civic Type R'den bile sökülmüş bir versiyonunu bile görebilirsiniz . Alternatif olarak, Honda birleşmiş EPA dereceli 48 mpg kapasiteye sahip bir Accord Hybrid de sunmaktadır . Honda Algılama güvenlik özellikleri paketi ve bir Apple CarPlay / Android Auto uyumlu bir bilgi-eğlence sistemi de Accord güçlü teknoloji kimlik bilgilerini ver.

Mazda 3

Mazda 3 için ekonomik ve verimli kompakt araba ceza gibi hissetmek zorunda olmadığını kanıtlıyor. Mazda, kullanım, güvenilirlik ve güvenlik gibi temelleri görmezden gelmeden sürüş dinamikleri ve stilini önceliklendirmeye devam ediyor. 

Dört kapılı sedan veya beş kapılı hatchback olarak sunulan Mazda 3, mütevazi ekonomi otomobillerinin, Alfa Romeo'da kaleme alınmış gibi görünen bir tasarımla sahip olma haklarından daha iyi görünüyor. İç bu fiyat aralığındaki diğer otomobillerin çoğunda eksik olan lüks bir his var. 3, spor arabası değil; 2,5 litrelik dört silindirli motorunun 186 beygir gücü sadece yeterli. Ancak, motorun ve şasinin duyarlılığı bu Mazda'yı rakiplerinden ayırdı. Hatta manuel şanzıman bile alabilirsiniz .

Nissan 


2019 nissan yaprağı ve inceleme 11
Nissan Leaf, bir elektrikli arabaya sahip olmanın çok büyük bir şey olması gerekmediğini kanıtladı. Leaf normal bir arabaya benziyor (içindeki her şey Nissan'ın benzinli modellerinden kaldırılıyor ). Nissan'ın akıllı e-Pedal sistemi, elektrik aktarma organlarından en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur. Çünkü Nissan yaklaşık dokuz yıldır Leafs satıyor  ve neredeyse uzun süre boyunca şarj istasyonlarını kurmaya çalışıyor. Ağın kapsama alanı sadece Tesla'da ikinci. Leaf ayrıca Nissan'ın ProPilot Assist sürücü asistanı ile karayolu trafiği için kullanılabilecek çok sayıda modelden biridir .

Nissan, potansiyel Yaprak alıcıları için iki seçenek sunar. Baz model 30.885 $ 'dan başlıyor. Çoğu elektrikli otomobilin altını kesiyor. 40 kilowatt saatlik bir pil takımı 150 mil menzil sunuyor. Yaprak Artı maliyeti daha fazla, ancak baz arabadan daha 60 kWh artırır maksimum 226 mil arasında değişir paketi, aynı zamanda daha fazla beygir gücü ve tork değerine sahip.

Mercedes-Benz A Sınıfı


en iyi önden çekişli araba 2019 mercedes benz a220
Kendinden öncekilerden farklı olarak, en yeni nesil Mercedes kompakt otomobil, Alman lüks otomobil üreticisinin geleneksel modellerinden biri gibi . A sınıfı sedan son MBUX bilgi-eğlence sistemi dahil daha büyük ve daha pahalı arabalar, gelen teknoloji alır. Apple CarPlay ve Android Auto'nun yanı sıra “Hey Mercedes” istemine yanıt veren ses yardımcısını da içeriyor. A-Serisi ayrıca daha önce E-Serisi ve S-Sınıfında görülen geniş pano ekranına sahip. Eğer bu sedan bunu sizin için yapmazsa, Mercedes yakında CLA-Class ve GLB kardeşlerini farklı vücut stillerinde başlatacak .

Mini Hardtop


en iyi önden çekişli araba mini hardtop 2 kapı
Mini Hardtop, köklerini, ilk on altı yılın ardından en ünlü önden çekişli otomobillerden biri olarak öne çıkan orijinal Mini'ye kadar takip ediyor. Gerçekten küçük selefinden çok daha büyük, ama sürüş keyfi eğlenceli yıllar boyunca korunuyor. Basitçe söylemek gerekirse, Hardtop piyasadaki en iyi paranın karşılığını alır.

Hardtop çeşitli tatlarla geliyor. Alıcılar iki ve dört kapılı bir model arasında ve üç ve dört silindirli bir motor arasında seçim yapabilir. Hız bağımlıları muhtemelen 2020'de 300 hp'nin üzerinde bir performans sergileyen John Cooper Works GP performans modeline yükselecekler. Mini ayrıca tamamen elektrikli bir model hazırlıyor . Temel Hardtop sizin için işe yaramazsa, Mini ayrıca Cabrio ve Clubman vagonu ve Countryman geçidi sunar.

Toyota Prius


2020 toyota prius fiyatlandırma ve görüşler
Toyota Prius piyasadaki en verimli önden çekişli aile otomobillerinden biri. Stilleri kesinlikle herkesi memnun etmeyecek, ancak bankayı bozmadan A noktasından B noktasına etkili bir şekilde ulaşmak için geniş, sessiz ve teknoloji odaklı bir yöntem. Gaz kilometre bu melezin bir ütüsüdür ve maksimum 56 mpg ile birlikte sunar. Apple CarPlay / Android Auto ve isteğe bağlı dört tekerlekten çekiş sisteminin eklenmesi, Prius'un çekiciliğini şimdiki neslin 2016 modelinde başlatılmasından bu yana artırmasına yardımcı oldu.

Standart Prius'a ek olarak, Toyota Prius Prime plug-in hibridini sunar. Orijinal versiyonuyla bir ismi ve temel platformu paylaşırken, Prius Prime yakıt tasarrufu oyununu farklı bir seviyeye taşıyor. Elektrik gücüyle 25 mil, 84 mil hıza kadar sürebilir. Prime, elektrikli modda birleştirilen 133 MPGe veya benzinde birleştirilen 54 mpg olarak derecelendirilmiştir. Ayrıca, standart Prius'un görünüşü hakkındaki fikrinize bağlı olarak, iyi veya kötü bir şey olabilecek tamamen farklı bir tarza sahiptir.

Volkswagen Golf GTI


en iyi önden çekişli araba 2019 volkswagen golf gti tavşan baskısı
Volkswagen Golf GTI nesiller için eğlenceli, önden çekişli otomobiller için poster çocuğu olmuştur. Sıradan bir Golf alarak ve bir miktar baharat ekleyerek, VW modern sıcak hatchback için tarif oluşturdu. Mevcut model, 228 hp ve 258 lb-ft tork üreten, turboşarjlı 2.0 litrelik dört silindirli bir motoru barındırıyor. Bu, ruhlu sürüş için yeterli, ancak endişe verici miktarda tork yönlendirici oluşturmak için yeterli değil. Altı vitesli bir manuel şanzımanla kendinizi değiştirebilir veya VW'nin yedi vitesli yedi vitesli DSG çift kavramalı otomatik vites kutusunu tercih edebilirsiniz.

GTI'nın da mantıklı bir tarafı var. Özellikle performans odaklı bir model için gazla ilgili iyidir ve hatchback yapılandırması, arka koltukları kolayca aşağıya katlayarak dört yetişkine rahatça taşımasını veya hacimli eşyaları taşımasını sağlar.

Chevrolet Cıvata EV


2020 chevrolet cıvata, 259 mil menzilinde, çoğu rakip 2019 chevrlet'i geride bıraktı
Chevy, Bolt EV'yi piyasaya sürdükten sonra toplu pazardaki elektrikli otomobillerin standardını belirledi. Küçük hatchback, 200 milden daha fazla menzile ve 40.000 $'ın altında bir baz fiyatla piyasaya ilk giren oldu. 2020 modelinde yapılan bir güncellemede, bu fiyat noktasında rakipsiz olan Bolt EV 259 mil menzili verildi . Cıvata EV da genel olarak iyi bir araba. Tesla Model 3 kadar gösterişli değil, sağlam bir teknoloji, iyi bir yolcu ve kargo alanı ve küçük boyutundan dolayı çevik bir kullanım sunuyor. Elektrikli otomobiller için güçlü bir durum sağlar .

Hyundai Elantra GT


2019 Hyundai Elantra GT
Standart sedan veya GT hatchback formunda mevcut olan Hyundai's Elantra, Honda Civic veya Toyota Corolla'nın adını tanımaz . Bu utanç verici, çünkü en son nesil, kompakt otomobil segmentindeki bu devlerin eşleşmesinden daha fazlası. Temel platform, eğlence ve sürüş kalitesi ile iyi bir denge sağlar ve GT N-Line formunda, bu Hyundai'yi yasal olarak sportif kılan 201 hp'lik turboşarjlı bir motora sahip olursunuz . Hyundai'nin güvenilirlik ve güçlü garanti kapsamı konusundaki mükemmel itibarını ekleyin ve size büyük bir değer kazandırın.

Honda Civic Tip R


en iyi önden çekişli araba 2019 Honda Civic türü
Honda Civic Type R sadece bugün en eğlenceli önden çekişli olabilir. Saf mühendislik sihirbazı sayesinde Honda, 306 hp ve 295 pound feet torkla bile bir tork yönlendirme göstermeyen yüksek performanslı bir önden çekişli sürücü kurmayı başardı. Direksiyon geribildirimi doğrudur, pistte sürmek bir zevk ve rüzgarlı arka yollarda hoon yapmak için bir hayal.

Civic Type R kısmen sağlamdır çünkü sağlam bir temel üzerine kuruludur. Yeni nesil Civic, Type R'ın soluma motoru olmadan bile araba sürmek için eğlencelidir ve ekonomik arabaları sarsan tinniness'e sahip değildir. Type R ayrıca, Civic'in pratik beş kapılı hatchback gövdesi ve yaratık konforunu, kutuplaştırıcı stilde sarılı olsa da miras alıyor. Kaşıkları, kanatları ve diğer takılarıyla, R Tipi herkes için değildir. Ama karışmak hiç eğlenceli değil.

Acura TLX


en iyi önden çekişli araba 2020 acura tlx
1990'larda ve 2000'lerin başında, Acura önden çekişin BMW'siydi. Integra Type-R ve TSX gibi otomobiller lüks otomobillerin arkadan çekişli olma zorunluluğu olmadığını kanıtladı. Yeni NSX bir yana, Acura'nın kenarı o zamandan beri biraz donuklaştı, ancak TLX hala bu eski sihirden bazılarına sahipti . Ayrıca Acura'nın görkemli günlerinde bulunmayan bir teknoloji dozu da alıyor.

Temel önden çekişli TLX, sekiz vitesli çift kavramalı şanzımana bağlı 206 beygir gücünde 2.4 litrelik dört silindirli bir motor kullanıyor. 290 beygir yapan 3,5 litrelik bir V6 da mevcuttur, ancak çift kavrama şanzımanını daha geleneksel dokuz vitesli tork konvertör otomatiği için takas etmeniz gerekiyor. TLX ayrıca arka tekerleklerden direksiyon alıyor. Bu fiyat aralığında bir otomobilde nadir. İsteğe bağlı bir A-Spec paketi, daha sportif dış tasarım öğeleri ve bazı iyi desteklenmiş spor koltuklar ekler.

Önden çekişli sürüşü tercih etmek kuşkusuz , Acura’nın Super Handling All-Wheel Drive sistemindeki eksiklik anlamına gelir ; Ancak önden çekişli modeller hala para için çok fazla performans sunuyor. Acura yakında daha sportif bir TLX Tip S modeli de piyasaya sürecek .

Nissan Versa


2020 Nissan Versa

Nissan bira bardağı büyüklüğündeki Versa , çoğu insanın satın almak istediği bir araba olduğu için yapmak zorunda oldukları için değil. Ancak Nissan en ucuz modelini sadece temel ulaşımdan daha fazlası yapmaya çalıştı. Versa, daha büyük Nissan Altima'dan stil ödünç alıyor ve ortalama subcompact sedan'dan daha belirgin bir görünüm veriyor. Nissan ayrıca rakiplerinden daha fazla standart sürücü destek teknisyeni içeriyordu ve Versa segmentinde herhangi bir fiyata adaptif cruise control sistemi sunan tek otomobildi.

Kia Niro


en iyi önden çekişli araba 2019 kia niro phev
Kia, Niro'ya bir geçit olarak adlandırıyor, ancak Niro dört tekerlekten çekiş için mevcut olmadığından, bu bize pek mantıklı gelmiyor. Görmezden gelin ve Niro günlük gidip biraz daha yeşil hale getirecek pratik ve yakıt tasarruflu bir otomobildir. Niro'nun yüksek çatısı, yolculara iyi bir tavan boşluğu ve kargo alanı sağlıyor ve çok sayıda güç aktarma sistemi seçeneğiniz var. Kia tüm bazları hibrit, geçmeli hibrit ve tüm elektrikli güç aktarma organları ile kaplar . Hangisini seçerseniz seçin, Niro etkileyici bir otomobil için etkileyici. Aynı zamanda Kia'nın yasal olarak uzun garanti kapsamı ile desteklenmektedir.

31 Eki 2019 - 14:28 - Bilim ve Teknoloji --- Okunma


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haberso Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haberso hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Haberso editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Haberso değil haberi geçen ajanstır.
Anket KoronaVirüs Maddi Durumunuzu Etkiledi mi ?